Vandaag 13 maart 2016 worden op de Crufts de Manchester Terriërs gekeurd door Mevr. Zena Thorn-Andrews.

Foto bij dit blog is geen recente foto maar uit 2014

De Nederlandse inschrijving: I am Ike v.d. Posthoornwieke  haalde de eerste plaats in de Limit Dog Class en werd Reserve Reu. Van harte Gefeliciteerd aan eigenaar en handler Ruud Bergstrom en fokker Greetje Nijhuis- de Haan. Onderstaand de foto van Ike.

IkeI am Ike vd Posthoornwieke

Ook Sandra Hartl met Sherlock’s Dragonfire Lady heeft deelgenomen maar helaas is zij niet geplaatst.

Onderstaand de uitslagen:

BEST OF BREED
CH DIGELSA DECLARATION
Dog
Owner:   MR K & MS C CARTER & HARRISON
BEST PUPPY
DIGELSA D’AMOUR
Bitch
Owner:  MR M, MRS G M & MISS S R OXLEY
DOG CHALLENGE CERTIFICATE
CH DIGELSA DECLARATION
Dog
Owner:   MR K & MS C CARTER & HARRISON
BITCH CHALLENGE CERTIFICATE
CH RATTUSTRAP IMPERIAL RED JW
Bitch
Owner:  MISS E A, MR P N & MRS J SAXTON, DALE & EMRICK
RESERVE DOG CHALLENGE CERTIFICATE
I AM IKE VAN DE POSTHOORNWIEKE [ATC AS02327NLD]
Dog
Owner:  L R BERGSTROM
RESERVE BITCH CHALLENGE CERTIFICATE
MARLABLUE IN A TWIRL
Bitch
Owner:  MISS B R CAWLEY

Classes

Veteran – Dog
Entries: 2 Abs: 0
1st WESTWYTCH CALICO CADEAU (MRS F & MS V FITCH & REEVE)
2nd CH DIGELSA DIONYSIS (MR A & MRS J A GOODWIN)
Puppy – Dog
Entries: 4 Abs: 0
1st RATTUSTRAP BORIS CITROV (MRS D COUTTS)
2nd DIGELSA DONE N’ DUSTED AT LIZELMS (MR H & MRS E E CHARLTON)
3rd RATTUSTRAP CHARLIE BROWN (MRS D CHURCH)
Res EGLOSHAYLE BLACK DYLAN (MR K & MRS LA HOLMES)
Junior – Dog
Entries: 4 Abs: 1
1st TALANORS DIAMONDS N’DREAMS AVEC JANMARK JW SHCM (MR M & MRS J WALSHAW)
2nd THE BLACK PIRATEER (MR N WILDGUST)
3rd TALANORS TAYLORED DIAMOND (MRS S K A & MR P A SHARPLES)
Post Graduate – Dog
Entries: 5 Abs: 0
1st PAUCELIN FALSTER JW (MR D & MRS A HEBB)
2nd PARCELIN FURET AT RUFFAGGA (MRS S O’BOYLE)
3rd WESTWYTCH BOLT FOR GOLD (MRS A J STAFFORD)
Res ERKENWYNE GO FOR BROKE AT PERROMONO (MR J R PYE)
VHC HARKEATS LORD LIKELY (MR P & MRS S TURNER)
Limit – Dog
Entries: 7 Abs: 1
1st I AM IKE VAN DE POSTHOORNWIEKE [ATC AS02327NLD] (L R BERGSTROM)
2nd LANTAKA VIGOR [ATC AS02072ITA] ( MR G DOVERI)
3rd TALANORS SUPER TREAT (MISS S C WILLIS)
Res MANSIYA DARE TO BE DIFFERENT AW(B) (MRS E M STEDMAN)
VHC RATTUSTRAP RED ADMIRAL SHCM (MR D A LEWIS)
Open – Dog
Entries: 11 Abs: 0
1st CH DIGELSA DECLARATION ( MR K & MS C CARTER & HARRISON)
2nd CH WESTBANK BLUE DIAMOND FOR TALANORS (MR C & MRS G KNIGHT)
3rd LANTAKA VIGOR [ATC AS02072ITA] ( MR G DOVERI)
Res GER/INT CH SANTO BAIKIS’ESPERANZA [ATC AS01800DEU] (MS U & MRS J HOTTUNG & SCHINKEL)
VHC CH BROOKSTREAM LOUIS DE BLUE (MR N H, MRS L & MR W H NORRIS)
Good Citizen Dog Scheme – Dog
Entries: 3 Abs: 0
1st CHURNET CHORUS ( MRS BROADHURST)
2nd PAUCELIN ANDONI AT CARAPAST (MISS L & MISS M OLBINSON & KELLY)
3rd MANSIYA IF YOU DARE (MRS E M & MRS S J STEDMAN & LEIGH)
Puppy – Bitch
Entries: 5 Abs: 1
1st DIGELSA D’AMOUR (MR M, MRS G M & MISS S R OXLEY)
2nd RATTUSTRAP WAR DANCE TO ZALMAN (T K & M J MOORE)
3rd JOE MARIO AWESOME ANNIE (MRS K NODEN)
Res ROLLSBROOK SUMMER’S TITANIA (MRS I H WILLIAMS)
Junior – Bitch
Entries: 6 Abs: 1
1st NIGHTFURY BOLD VENTURE ( MRS D BARLOW)
2nd LIMONCELLO CECILIA BEAUX (MISS W HELLER)
3rd ROSETTIA HIGH HOPES (MRS V M L & MISS L A SHARPE)
Res SIMJEST LADY TIANA (MR N & MISS P KEATES)
Post Graduate – Bitch
Entries: 5 Abs: 2
1st JOE MARIO ICE ICE BABY (MRS K NODEN)
2nd MIMBRE MONSOON (MRS M YOUNG)
3rd BARLEYDUST FAYRE DAY (MISS A D & MRS D M JONES & JONES)
Limit – Bitch
Entries: 5 Abs: 1
1st MARLABLUE IN A TWIRL (MISS B R CAWLEY)
2nd EGLOSHAYLE TEGAN (MISS M D SHIRE)
3rd CALASTOA’S LUCKY STAR JW (MR P D & MRS J M FORSHAW)
Res MIMBRE BOMBETTE JW (MS C A WICKER)
Open – Bitch
Entries: 10 Abs: 1
1st CH RATTUSTRAP IMPERIAL RED JW (MISS E A, MR P N & MRS J SAXTON, DALE & EMRICK)
2nd CH SIMJEST KIARA’S CANDY GIRL (DR S T & MR J E SMITH)
3rd BLACK BANDITS RYLEE [ATC AS01689DEU] (MRS A BARKOWSKY)
Res ERKENWYNE LADY GUINEVERE JW SHCM (MRS J L THURLOW)
VHC TALANORS SECRET TREAT (MR & MRS L J SYMINGTON)
Good Citizen Dog Scheme – Bitch
Entries: 3 Abs: 0
1st ERKENWYNE LADY GUINEVERE JW SHCM (MRS J L THURLOW)
2nd ROLLSBROOK SUMMER’S TITANIA (MRS I H WILLIAMS)
3rd RATTUSTRAP ROARING MEG AT HAAMBLET SHCM (MR N & MISS P KEATES)